Fresh FRX200 S

Výkonná rekuperačná jednotka od švédskeho výrobcu Fresh, s výkonom prúdenia vzduchu až 880m3/hod s rotačným výmenníkom tepla Hoval. Jednotku je možné napojiť na inteligentnú elektroinštaláciu. 

FRX200SE
Fresh
4 696,80 €
S DPH
Množstvo
Produkt dostupný pre objednávanie

Celkovová jednotka vo vnútri aj vonku

Inštalácia aj v neizolovanom krove

Vysoko kvalitné prevedenie rekuperačných jednotiek Fresh dosiahnuté vďaka nadštandardným materiálom. Tieto riešenia sú navrhnuté a vyrobené s najvyššou kvalitou pre vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Na výrobu Fresh produktov sa využívajú materiály a diely najvyššej kvality, ktoré podliehajú vysokým normám. Jednotka je dôkladne zaizolovaná voči teplotným rozdielom, vďaka čomu je možné inštalovať ju do nevykupovaného priestoru v budove.

Dokonalo odhlučnená rekuperácia

Vďaka dokonale izolovanému a pevnému obalu, zvukovým absorbérom a kvalitným motorom EBM-Papst je jednotka FRESH FRX extrémne tichou rekuperačnou jednotkou. Čo dokazujú Eurovent aj ErP certifikáty.

Vysoká účinnosť rotačného výmenníka

Vďaka rotačnému výmenníku tepla od firmy Hoval, je účinnosť rekuperácie po celý rok rovnaká. Na prvý pohľad sa môže zdať, že protiprúdny výmenník má percentuálne vyššiu účinnosť, no len do obdobia mrazov. Akonáhle je vonkajšia teplota pod bodom mrazu, rapidne klesá aj účinnosť protiprúdneho rekuperátora. No účinnosť rotačného výmenníka, aký je použitý v jednotke Fresh, je stále rovnaká, a nehrozí jeho zamŕzanie.

chart.png

Prepracované možnosti nastavenia

Elegantný nástenný displej s množstvom nastavení chodu jednotky ako základný obsah balenia jednotiek Fresh. Plná programovateľnosť vetrania, ohrevu, či chladenia vzduchu. Jednotka tiež disponuje funkciou pre krb v dome, ktorá po stlačení tlačidla na regulácii vytvorí v dome vzduchový pretlak.

Hmotnosť 115kg
Typ motora EC
Energetická trieda A+
Letný Bypass Áno
Vstavaný vlhkomer Nie
Ochrana proti zamŕzaniu Áno
Prietok vzduchu 880m3/hod
Účinnosť rekuperácie 84%
Hlučnosť 34 dBA (720m3/hod)
Typ rekuperačného výmenníka Rotačný
Dohrev elektrický Áno (1,8kW)
Dohrev vodný Možnosť dokúpiť

Prevziať

Tento produkt nebol zatiaľ ohodnotený žiadným zákazníkom

Napíšte recenziu

Napíšte recenziu

Fresh FRX200 S

Mohlo by vás zaujať aj

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: