Uhlíková filtračná komora Nuaire IAQBOX-S (PM2.5)

Potrubný uhlíkový filter zabezpečuje filtráciu pachov zo vzduchu. Navrhnutý pre nehnuteľnosti blízko hlavnej cesty, alebo iných zdrojov nežiadúceho pachu vo vzduchu. Jeho plochý dizajn umožňuje montáž do stropu, priamo na potrubie. životnosť uhlíkového filtra IAQBOX-S je 2 roky.

IAQBOX-S-PM2.5
Nuaire
647,28 €
S DPH
Množstvo
Produkt dostupný pre objednávanie

Systém IAQBOX-S prináša unikátny spôsob filtrovania vonkajšieho vzduchu ktorý je privádzaný do miestnosti za pomoci uhlíkových filtrov. Touto filtráciou sa vzduch zbaví nie len pachov ale aj škodlivých mikro častíc ktoré sa vo vzduchu nachádzajú. Vďaka možnosti rozšíriť filtráciu o doplnkové filtre PM10 alebo PM2.5 dokážeme odfiltrovať zo vzduchu aj zdraviu škodlivé znečistenie ovzdušia z dopravy s účinnosťou až 99,5%. 

Nuaire uhlíkové filtračné médium je zložené skôr v jednom bloku ako v rade jednotlivých filtrov, preto je jeho výmena rýchla a jednoduchá. Filtre majú až 4 ročnú životnosť pre nižšiu údržbu.

Znečistenie ovzdušia, najmä z emisií z cestnej premávky, každoročne spôsobuje až 40 000 úmrtí. Okrem toho zvyšuje výskyt astmysrdcových ochorení a rakoviny pľúc. Takže tí, ktorí žijú v doprave preťažených oblastiach, sú najviac v ohrození. Sme presvedčení, že IAQ-BOX posúva uhlíkovú filtráciu o krok ďalej. Naša produktová rada ponúka najvyššiu úroveň filtrácie vzduchu s najnižšou úrovňou odporu vzduchu na trhu. Voliteľné filtre PM10 a PM2,5 zabezpečujú dodatočné odstránenie až 80% škodlivých častíc, čo len viac chráni zdravie obyvateľov domu.

Veľkosť potrubia 90x220 (mm)
Rozmery filtračnej komory 924x196x314 (V x Š x H mm)
Doplnkový filter v komore Filter PM2,5

Tento produkt nebol zatiaľ ohodnotený žiadným zákazníkom

Napíšte recenziu

Napíšte recenziu

Uhlíková filtračná komora Nuaire IAQBOX-S (PM2.5)

Mohlo by vás zaujať aj

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: